Autogramiáda #Jak na sítě od Michelle a Elišky

Nebydlím přímo ve štatlu, nemám to na „čáru“ zrovna pár kroků, ale v pondělní podvečer jsem si chvilku na autogramiádu našel. I přes to, že již dlouhá léta nemohu dohnat všechny knižní tituly, tedy ty, co mám ve svých knihovnách ve frontě, to, co vydá Melvil má přednost!

#Jak na sítě je kniha, respektive téma pro mne trošku kontroverzní. Ne snad proto, že sítě ne/mám rád, ale proto, že jsem provozovatelem toho, čemu se kdysi říkalo „focus group“. A to již od roku 1999! Sociální sítě jsou nástroj. Tak to alespoň vidím já. A každý nástroj se dá používat správně nebo třeba nevhodně.

Důvodů proč tuto knihu přečíst je hodně. I pro ty, kteří patří také mezi internetové archiválie, třeba proto aby srovnali své zkušenosti s tím, co je autorkami předkládáno. Pohledem na obsah jde opravdu o faktické body této problematiky. Jediné, co v knize neočekávám, je odlišný přístup v B2B prostoru. Ten by potřeboval zhruba podobný prostor.

Proč jsem zmizel z obecných sociálních sítí? To pro mnohé bystré není žádným překvapením. Moje osoba není tak zajímavá. Důležitější jsou výsledky toho, co dělám. A ty na těch správných sítích jsou! 🙂

Knihu #Jak na sítě získáte zde!