Netradiční setkání spolužáků 66/67 ze Šlapanic je v září 2019!

… po 38 letech (ti, co skončili po 8. třídě) a po 37 letech (ti, co ještě absolvovali 9. třídu) proběhne na sklonku léta, od 18 hodin pátku 20. do soboty 21. září 2019, v malebném přírodním zákoutí v myslivně ve Šlapanicích

Pro ty, co nevědí – jedná se o jednopatrovou chatu ve Šlapanicích (evidenční č. 568, GPS souřadnice: 49.1735726825, 16.7226361901), na kopci nad Bedřichovickou ulicí, v blízkosti Velkého hájku a naproti Andělky a Čertovky (Koukni zde!). Patří šlapanickému mysliveckému spolku, proto má tematickou výzdobu, tvořenou vycpanými exponáty úlovků, zřejmě z blízkého okolí. Ačkoliv je chata letitá (vzpomínáte na výlety na myslivnu ve školce?), je dobře udržovaná a opatřena novými komfortními WC. Pokud to počasí dovolí, využijeme pro zábavu na tomto setkání nejen vnitřní, ale i venkovní prostory.
A co že se tam tedy bude dít, aby stálo za to plahočit se za spolužáky do toho kopce?
Příprava náplně tohoto setkání je stále ve vývoji, ale už teď můžeme prozradit, že kromě obligátního povídání a vzpomínání se spolužáky si zde budete moci zatancovat, a to i na dobové vypalovačky z 80. let minulého století nebo oblažit ostatní vlastním zpěvem při karaoke, případně hudební produkcí při posezení u ohně na svůj donesený hudební nástroj. Pro pobavení i další vzpomínky bude možné se originálně a nápaditě zvěčnit ve fotokoutku, případně i hned pořídit hotové fotky za použití připraveného polaroidu. Okolo půlnoci proběhne tombola, z níž si každý odnese dárek.

V rámci občerstvení bude zajištěn výborný pikantní guláš a křehké kuřecí řízky s chutným bramborovým salátem. Dále budou k dispozici skvělí utopenci domácí výroby podle tajného rodinného receptu a kvalitní špekáčky pro vlastnoruční opečení na ohni. Samozřejmě i různé drobné slanosti a jednohubky s lahodnými domácími pomazánkami. Na pití bude zajištěno čepované pivo, víno i nealko nápoje, včetně možnosti přípravy kávy či čaje.

 

Věříme, že nebude nikomu proti mysli podílet se na vytvoření dárkové tomboly tím, že přinese jeden dárek pro spolužáka. Tyto dárky pak budou losovány a každý spolužák obdrží jeden z nich. Jen to, prosím, neberte jako příležitost pro zbavení se nějakého nechtěného domácího haraburdí. Vodítkem pro výběr dárku by mělo být – přines takový dárek, který bys rád dostal sám anebo takový, o němž nelze pochybovat, že každého potěší. Ti z vás, kteří rádi pečou, by mohli přinést nějakou svou osvědčenou sladkou dobrotu, která by jistě byla vítaným zpestřením zajištěného slaného občerstvení a spolužáci by si na ní mohli pochutnat ke kávě, čaji či k sobotní snídani.

Také prosíme všechny účastníky sleziny, aby za účelem úhrady pronájmu, zajištěného jídla a pití, zaplatili nevratnou částku 400 Kč, a to na účet č. 102873259/0300, nejlépe do 30. 6. 2019.
Tak doufáme, že se vše vydaří a ať už bude počasí jakékoliv, slezinu si báječně užijeme.

Mějte se všichni krásně a v září v co nejhojnějším počtu ahoj!

Katka 723347521, Lenka 605531627, Marcela 737367521

Napsat komentář